Deze sponsors* maken het mogelijk om de benefietstocht 2020 voor de repaircafé’s Hof van Twente en Lochem te organiseren. Iedereen hartelijk bedankt voor de bijdrage in welke vorm dan ook. Sponsoren kan natuurlijk altijd. We bespreken heel graag de mogelijkheden. Stuur een berichtje via het contactformulier onder aan deze pagina.

Namens de Lions Club Markelo-Lochem Mixed: BEDANKT!

* De lijst sponsoren wordt voortdurend bijgewerkt.

Communicatieuithanden.nl >> www.communicatieuithanden.nl

communicatieuithanden.nl

Sponsoren 2019

Autoschade Drenthen >> www.broekhuis.nl/autoschade/goor

Servicestation Hoek >> www.tankstationhoek.nl

De Jong & Laan Lochem >> www.jonglaan.nl

Schuitema NVM Makelaar >> www.schuitemanvmmakelaar.nl

Mechanisatie Lochem >> www.mechanisatielochem.nl

Regiobank Lochem >> www.regiobank.nl

Eelerwoude Goor >> www.eelerwoude.nl

Auto Ruesink Goor >> www.autoruesink.nl/

Bruins & Kwast >> www.bruinsenkwast.nl/

Overbeek Hoveniers >> www.overbeekhoveniers.nl

BK Groen >> www.bkgroen.nl

Echte Bakker Meinders >> www.bakkermeinders.nl

Johma Salades >> www.johma.nl

Geurts en Verbeek Netwerk Notarissen >>www.netwerknotarissen.nl

ABZ Diervoeding >> www. abzdiervoeding.nl

Maarkel Bouw >> www.maarkelbouw.nl

Jonneke Adolfsen Advies voor onderwijs en tekst >> www.jaadvies.nl

Communicatieuithanden.nl >> www.communicatieuithanden.nl

PLUS Markelo >> PLUS Blankhorst

IJsjes & Zo Lochem >> IJsjes en Zo

Overige sponsoren:

  • Autosportvereniging Markelo
  • Diverse sponsoren, die het goede doel een warm hart toedragen, maar liever anoniem willen blijven

Ook sponsor worden?

Vul dit formuliertje even in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Je naam (graag invullen)

JHet e-mail (hebben we ook nodig)

Telefoonnummer (als je wilt dat we je bellen)

Onderwerp

Bericht

Om spam te voorkomen vragen we je de
onderstaande code over te typen.

captcha