1972Deze sponsors* maken het mogelijk om de benefietstocht 2019 voor de kledingbank Lochem en de Joanne Foundation te organiseren. Iedereen hartelijk bedankt voor de bijdrage in welke vorm dan ook. Sponsoren kan natuurlijk altijd. We bespreken heel graag de mogelijkheden. Stuur een berichtje via het contactformulier onder aan deze pagina.

Namens de Lions Club Markelo-Lochem Mixed: BEDANKT!

* De lijst sponsoren wordt voortdurend bijgewerkt.

Autoschade Drenthen >> www.broekhuis.nl/autoschade/goor


Servicestation Hoek >> www.tankstationhoek.nl

de Jong & Laan Lochem >> www.jonglaan.nl

Schuitema NVM Makelaar >> www.schuitemanvmmakelaar.nl

Schuitema NVM makelaar Proeven en fietsen

Mechanisatie Lochem >> www.mechanisatielochem.nl

Regiobank Lochem >> www.regiobank.nl

Eelerwoude Goor >> www.eelerwoude.nl

Auto Ruesink Goor >> www.autoruesink.nl/

Bruins & Kwast >> www.bruinsenkwast.nl/

Overbeek Hoveniers >> www.overbeekhoveniers.nl

BK Groen >> www.bkgroen.nl

Echte Bakker Meinders >> www.bakkermeinders.nl

Johma Salades >> www.johma.nl

Geurts en Verbeek Netwerk Notarissen >>www.netwerknotarissen.nl

ABZ Diervoeding >> www. abzdiervoeding.nl

Proeven en fietsen ABZ diervoeding

Maarkel Bouw >> www.maarkelbouw.nl

Jonneke Adolfsen Advies voor onderwijs en tekst >> www.jaadvies.nl

Communicatieuithanden.nl >> www.communicatieuithanden.nl

communicatieuithanden.nl

PLUS Markelo >> PLUS Blankhorst

Proeven en Fietsen Plus Blankhorst

IJsjes & Zo Lochem >> IJsjes en Zo

Overige sponsoren:

  • Autosportvereniging Markelo
  • Diverse sponsoren, die het goede doel een warm hart toedragen, maar liever anoniem willen blijven

Ook sponsor worden?

Vul dit formuliertje even in en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Uw naam (graag invullen)

Uw e-mail (hebben we ook nodig)

Uw telefoonnummer (als u wilt dat we u bellen)

Onderwerp

Uw bericht

Om spam te voorkomen vragen we u de
onderstaande code over te typen.

captcha